Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok cékla megzavarhatja az...

Sok cékla megzavarhatja az emésztést? Vasárnap elég sokat ettem, és legalább egy üveg céklát felfaltam, okozhat ez valamilyen emésztési zavart?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg hasmenést, de ha vasárnap etted, azt már rég elfelejtette a gyomrod.
2009. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy hétfőn mintha székrekedésem lett volna, de most tudok kakilni rendesen. viszont nem esik jól enni, főképp sokat enni, olyan, mintha állandóan tele lennék.
2009. febr. 18. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez a céklától lenne, akkor ezt valami más okozhatja.
2009. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
céklától nekem is be szokott indulni emésztésem, nem le áll...és így is tartják számon
2009. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nemtom mi bajom lehet... azért nem esik jól az étel vajon, mert sokat ettem egyszerre?
2009. febr. 18. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bújkál benned valami, vagy elrontottad tényleg a gyomrod. Ne egyél amíg nem kívánod, ez a legjobb, viszont igyál fincsi leveket, vagy gyümölcsteát citrommal, ill. citromos vizet. Egy icipice sót is tegyél abba, amit iszol. Ki ne száradj. Ha holnap estig nem leszel éhes, fordulj orvoshoz.

Gyógyulást!

Inda

2009. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. most vacsoráztam, levest, meg egy szelet piskótát, és egész jól vagyok.
2009. febr. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!