Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jaj! Holnapra jól kell lennem,...

Jaj! Holnapra jól kell lennem, mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

14 L vagyok,és ma jött ki rajtam az influenza..haza is jöttem suliból,hányingerem volt nagyon,de már a héten volt többször is hogy hányingerem volt,vasárnap éjjel is! de volt hogy semmi bajom nem volt,pl szerdán,tökjól voltam,na most ettem krumplit delikáttal ,de még mindig hányingerem van ,és amikor hazajöttem dél fele akkor picit hasmenésem is volt,holnapra elmúlik?:( szeretnék egy szülinapi bulira menni,ugye elmúlik?miket egyek hogy jól legyek?vagy mit tegyek?

köszönöm!


2011. febr. 18. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

tea cukor nélkül- pótold a folyadékot, és ágynyugalom. ha lázas leszel semmiképp se menj. hányingerre dedalon tabletta.

jobbulást, és ha jól leszel, jó szórakozást! :)

2011. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem influenza.

Vegyél Immodiumot, holnapig tarts diétát, ha elmúlik magától, akkor OK, ha hasmenésed lesz, vedd be a gyógyszert.

Hányinger ellen B6 vitamin, vagy Dedalon.


A szülinapi bulin meg sanszos, hogy mindenkit végigfertőzöl a hányós-hasmenéses vírusoddal.

2011. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

de ha nem influenza mi?

most ettem krumplit ettem:) ugye nemfogok hányni?:(

2011. febr. 18. 15:26
 4/8 tetris ***** válasza:
Ez krumplimérgezés!
2011. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem csak valamit összeettél, vagy stresszelsz nagyon. Egy hányós hasmenéses vírus nem úgy működik, hogy vasárnap van, aztán két napig semmi, majd megint van. Az ha elér, akkor végigmegy benned. F*sol-hánysz, amíg le nem küzdi a szervezeted. Szerintem semmi komoly bajod nincs, mert akkor még a víz is keresztül menne rajtad. De legalább lógtál a suliból, nemdebár?
2011. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaja,lógtam a suliból..hát én ehhez nem igy állok hozzá,a tanár küldött haza,utolsó oráról mert már a wc előtt ültem azt hittem hányni fogok,és nem krumplimérgezés! nem igaz mértnem lehet rendes normális választ irni?

EGYÉBKÉNT MOSTMÁR LÁZAS VAGYOK!! szóval valószinü influenza..első 2 válaszoló..KÖSZI

2011. febr. 18. 16:07
 7/8 tetris ***** válasza:

Jól van na, te kis méregzsák. Csak vicceltem!

Jobbulást!

2011. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez fertőző betegség, ne menj szülinapi buliba, mert a többieket is megfertőzheted!!!
2011. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!