Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székrekedésem van, mintát...

Székrekedésem van, mintát kellene vinnem de hogyan? Már mindent ettem -ittam hogy legyen!

Figyelt kérdés
Aktíviát ,aszalt szilvát ,zabkorpát ,lúgosító teát ,savanyú káposztát ilyeneket és folyadékot is ittam meleg tejet stb . de semmi ! Mit csináljak ,mitől lehet ????
2011. jan. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... akkor a minta késik. Nem kell ezen annyira aggódni. Szerintem nem te vagy az első! Szilva lekvár is nagyon jó,de vannak vény nélkül kapható hashajtók! Ja és idegességtől is lehet!!!!
2011. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg a Gutalax-ot, pár csepp este a teába v vízbe és már reggel mehetsz is tojni.
2011. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gutalax tényleg jó csak ne sokat vegyél be mer biztosan nem híg löttyöt várnak mintának.
2011. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!