Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Már sok mindent...

Mit csináljak? Már sok mindent kipróbáltam. SARKANTYÚ:

Figyelt kérdés
sokféle kezelésen voltam már,fizikóterápián,mélyterápiás röntgensugaras kezelésen,de semmi nem használ.nagyon fáj mind a két lábam,a sarok rész,és oldalt.a doki nem ajánlja a műtétet,és sarokinyekciót sem akar.a lúdtalpbeteé nem használ,most gyógycipőt készítenek.alíg bírok menni,és 35 éves nő vagyok.nem szeretnék járásképtelenné válni.van valaki aki tud segíteni,és hasonló helyzetben van mint én?
2011. jan. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott, miért nem ajánlja a műtétet? Van valami kizáró ok? Mit javasolt helyette?
2011. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert az orvos szerint,nem lessz jobb utánna,sőt szerinte rosszabb lesz.kinőhet a csont megint,mint ahogy a mandula is kinőhet ha kiveszik.nekem az is visszanőtt.pedig jó az ortopédus akihez járok,sokan szeretik,dícsérik.ajánlani nem tudott a kezeléseken kívűl mást,de azok nem használnak.ezen ő is csodálkozott.de már nem tudom mit csináljak,kenegetem gyulladáscsökkentővel,jegeltem is,rosszabb tőle,az idegeket nagyon nyomja,és elég nagy a csontkinövés a doki szerint.de meddig bírom még?nem tudom.nagyon fáj,és nem csak amikor megyek.már csak a gyógycipőben bízom.
2011. jan. 11. 00:03
 3/4 anonim válasza:
Hát én már egy éve kb nem tudok rendesen menni, bal lábamra nem tudok ráállni a sarkantyú miatt, túlestem az injekciókúrán de az csak pár hétig szűntette meg. Én is tanácstalan vagyok, sírni tudnék a fájdalomtól. Most olvastam állítólag a fekete nadálytő krém hatásos rá, kipróbálom.
2011. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Őszintén mondom válasza:

Szia.

Talán még olvasod :)

Meggyogyultal? Jobb lett? Én most szenvedek vele épp :(

2018. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!