Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek ilyen tünetek?

Valakinek ilyen tünetek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten fázok a fűtött szobában, hogy 2 nadrág van rajtam és sál a nyakamban. Megmértem a hőmérsékletem és 34,7 fokos. Az az érdekes, hogy a hónaljam nagyon izzad, néha érzem ahogy csordul le a víz. Esténként alig bírok aludni, szinte mindig fáradt vagyok. Olyan mintha ezek a tünetek nem férhetnének össze vagy nem tudom, de nagyon zavaró. Valaki tapasztalt már ilyet? 20/L
2011. jan. 25. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:46


Nem, 36,7 mellett nem kell aggódnod, abszolút normális hőmérséklet.


Kérdező:


-szívritmuszavarok

-májfunkciók lecsökkenése

-hypoxia

-bradycardia


stb. stb. és még hosszan sorolhatnám. EZ NEM JÁTÉK!!!

2011. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem még írni, hogy ha szervi problémád van, akkor ezek leggyakrabban: pajzsmirigy, máj, vese lehet, esetleg szív.

A vérnyomásodat meg tudod most mérni?

2011. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, pénteken megyek haza leghamarabb akkor tudom csak megmérni. De amúgy legutóbb, olyan 2 hónapja 110/55 volt.
2011. jan. 25. 19:19
 14/21 anonim ***** válasza:
És már 2 hónapja is alacsony volt a testhőmérsékleted?
2011. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem. Nem tudom mikor alakulhatott ki de karácsony utáni időszakban talán, mikor eljöttem otthonról. Csak pár napja kezdtem el mérni, azóta alacsony garantáltan. Az izzadás ma tűnt fel és azért ijedtem meg, mert sosem voltam az az izzadós típus most meg éreztem ahogy folyik a víz. Még sose volt ilyen.
2011. jan. 25. 19:27
 16/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem akkor izzad az ember ha melege van? Én annyira fázom, hogy 2 nadrág van rajtam és még sál is a nyakamban.
2011. jan. 25. 19:29
 17/21 anonim ***** válasza:
ilyenkor mi a nem jó vérnyomás? az alacsony vagy a magas?
2011. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a 110/55 az még épphogy belefér a normális kategóriába, de ezek is elég alacsony értékek. Az alacsony vérnyomás és alacsony hőmérséklet csökkenti a vér oxigénszállító képességét, ennek következtében fáradékony vagy, étvágytalan, levert. Mindenképpen orvosi kivizsgálást igényel ez a probléma, mert rossz esetben szívritmuszavar léphet fel. Sok beszédnek sok az alja, orvos a lehető leghamarabb!!!
2011. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Még annyit elmondanál, hogy kb. meddig tart egy kivizsgálás és milyen jellegű, mire számíthatok? Pénteken megyek haza és szerintem kedden jövök vissza Pestre, szóval otthon nem nagyon lesz időm elintézni gondolom. Köszönöm, hogy ennyit foglalkoztál velem.
2011. jan. 25. 19:41
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mit mond az orvos, de szerintem egy vér-vizelettel kezdtek, esetleg EKG. Ezek 5 perces dolgok, de az eredmény legalább 1 nap. A vér és vizelet alapján ha valamelyik érték nem stimmel, az alapján fog tovább menni az orvos. A lényeg hogy ezt mindenképpen vizsgáltasd ki, mert komoly dolog állhat a háttérben. Ha azonban a vizsga végeztével normális lesz a hőmérsékleted (36-37.2) és a vérnyomásod is rendben van (mint mondtam a 110/55 még nem kóros) és az étvágyad is visszatér, akkor nagy valószínűséggel pszichoszomatikus tüneteket produkáltál, így jött ki rajtad a stressz (bár megjegyzem stresszes időszakokban éppen felfele szokott változni a testhőmérséklet). De egy kivizsgálást megér, mert nagy gondokat előzhetsz meg vele!
2011. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!