Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszik egész nap anyukám?

Miért alszik egész nap anyukám?

Figyelt kérdés

Édesanyám egész nap csak alszik szinte. Felkel pár órára enni, tv-t nézni, aztán alszik tovább. Kávét szoktam főzni neki de nem használ. Volt egy műtéte 2 éve kb, chrome betegsége volt vagy van még, azt mondja biztos azért alszik ennyit. De ez akkor sem normális dolog szerintem.


Szóval nem szeretném ha idő előtt elaludna végleg, tudnátok tanácsot adni?


21f, anyám 46 éves.


Előre is köszönöm.


2011. jan. 20. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a Crohn miatt aludna állandóan, a gyógyszereit szedi rendesen? Szerintem érdemes lenne elrángatni valahogy az orvoshoz, mert ez így nem jó!
2011. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szed semmilyen gyógyszert, tudtommal nem írtak föl semmit. Vagyis valami rémlik hogy szedett valamit a műtét után de már nem kell állítólag..
2011. jan. 20. 14:53
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy depressziós. Én is 46 éves vagyok, ha otthon lennék tudnék sokat aludni, főleg télen.
2011. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány az orvos,ez nem normális,hogy ennyit alszik.
2011. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!