Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lécci segítsen vki. tudom...

Lécci segítsen vki. tudom hogy késő van, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
1hónapja aranyerem van,az elején természesen vérzett,reparonnal kentem,azzal is vérzett,doki felírt aurobin krémet,ettől nem vérzett.de a 'göbök'nem tűntek el.utána mastuval prbábáltam,ettől se javult.2 hete vettünk sperti krémet.most az van,hogy elmentem wc-zni,és megint vérzik.(délután is vérzett kicsit,de most jobban)nagyon meg vagyok ijedve...mivel kenjem be éjszakára?van még mastu és sperti.a spertire az van írva,hogy ha vérzik,ne kenjem,de nem lehet ,hogy a spertitől vérzik?úgy tudom,akkor múlik el az aranyér ha kivérzik...Csak annyira meg vagyok ijedve.
2011. jan. 12. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz ha holnap elmész dokihoz!
2011. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
keress rá a keresőben az "aranyér" "aranyér vérzik"-re, és hátha találsz valami hasznosat, vagy google-ba üsd be, hátha találsz valamit, ami holnapig enyhít, és holnap szerintem is menj vissza az orvosodhoz!
2011. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Doxiproct használt, bár nem kimondottan a vérzésre, hanem a gyulladásra.
2011. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már vérzik dokihoz kell menni, valószinű mütét kell.

De a mozgás a legjobb. Sétálj a lakásban, ne buszal járj haza hanem gyalog, mindenhol lépcsöz, a cigi szünetekben sétálgas...

2011. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukám úgy szokta, hogy bekeni krémmel vastagon, egy vattapamacsot benedvesít, és odarakja. Ez általában használ neki és 2-3 nap után visszahúzódik. Azt nem tudom sajnos, hogy milyen krémet használ.
2011. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs tapasztalatom, csak hallottam. Wc-zés előtt olivaolaj. Ülőfürdő, cickafark teával, de inni is jó.
2011. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!