Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat fáj a fejem, szemem...

Ha sokat fáj a fejem, szemem és szédülök, akkor szemüveg kell?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rosszul látsz, akkor kell szemüveg. Vizsgáltasd ki a vércukrodat és a vérnyomásodat!
2010. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor nekem hasonló volt egyszerűen megállapították hogy frontérzékeny vagyok. Azóta figyelgetem milyen front van, ha így fáj a fejem, és valóban igaz lehet, hidegfront érzékeny vagyok. Először én is a szemüvegre gyanakodtam, ezért voltam is szemésznél, aki az ismerősünk, és azt mondta hogy az egyik szememre ugyan kéne egy feles szemüveg, de ezért fölösleges lenne viselni, és ettől nem fájhat ilyen sokat és ennyire a fejem. Menj el szemészetre és ha nem a szemüveg a probléma, akkor irány a háziorvos, aki majd elküld mindenféle vizsgálatra hogy mitől is lehet.

Anyunak a magas vérnyomása miatt fájt így a feje.

2010. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ajánlott szemészetre menned. Az esetek nagy részében szemprobléma lesz, de nem mindig.
2010. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!