Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen bőrprobléma lehet ez?

Milyen bőrprobléma lehet ez?

Figyelt kérdés
3-4 hete elkezdett viszketni a jobb mellbimbóm, és kicsit piros lett (körülötte a bőr). Hagytam, gondoltam elmúlik, de egyre jobban viszketett, ezért néha megvakartam. Pár napja már nem viszket, hanem égető érzést érzek, főleg ha hozzáér valamilyen ruha. Kevés folyadék van rajta, nem tudom mi, de nem vér. Mi lehet ez? 19/F
2010. nov. 6. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg egy borgyogyasznak!
2010. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem ilyenem volt a hónaljamon. Orvoshoz nem mentem el, mert gyáva vagyok, de miután sikerült megállnom a vakarást elmúlt kb 1 hét alatt. (sokáig megvolt, de már több mint egy éve elmúlt) Én arra jutottam, hogy a stiftes dezodor okozta, mert miután elmúlt és elkezdtem újra használni, kezdett újra kialakulni az egész. Szóval szerintem valami allergia. Ha pl műszálas pólót hordasz, akkor ne vegyél fel olyat egy ideig és nézd meg, hogy változik e. Remélem tudtam segíteni!
2010. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!