Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 órát aludjak szerintetek...

2 órát aludjak szerintetek vagy egyet se iskola előtt?

Figyelt kérdés
Ha hajnal 4 óra körül van és fel kell keljek reggel 7-kor mert iskolába kell mennem, akkor menjek el aludni (megkockáztatva hogy nem kelek fel) vagy ne aludjak egész éjjel és úgy menjek neki a következő napomnak ahol teljesítenem és tanulnom kell? Sokszor voltam ehhez hasonló helyzetben és szerintem még leszek is

ma 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha van legalább másfél órád, akkor aludj. Az ébresztőt állítsd elég hangosra és ne engedj magadnak még 5 percet.
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a 2 óra alvás is több mint a semmi. Az ébresztő órádat meg úgy állítsd be hogy többször csengjen, így garantáltan felébredsz még 7 előtt.

Persze magadat csak te ismered, ha úgy érzed alvás nélkül is tudsz koncentrálni az iskolában, akkor inkább ne aludj. Hosszú távon az alváshiánynak viszont lehetnek mellékhatásai, így ezt nem sűrűn csinálnám a helyedben.

ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hogy kerülsz ilyen helyzetbe?
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi az oka, hogy nem tudsz este 10-11 felé lefeküdni aludni?
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
attol fugg broder. en 4 napot nem aludtam, nem voltam faradt. ha te sem vagy faradt akkor valljuk be oszinten, felesleges aludni. Mindegy. Add le a telefont ugye.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 Este elindít egy sorozatot, 11-kor ránéz az órára, hogy na akkor mostmár irány aludni, de még azért csak beleakad a youtubba vagy a tiktokba amit "csak átgörget" aztán ebből hosszú óra hosszák lesznek. Magamból kiindulva így lehet nem lefeküdni időben.


Egyébként egyénfüggő, 2 óra alvás is valami és ha nem alszol ugyanazt fogod érezni mint 2 óra alvásnál ébredéskor csak valamikor napközben tör rád ez a kínzó érzés.

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
tiltsak be a telefonokat, csak vonalas legyen, azon csak hang van.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SZTANN ***** válasza:

Értelmes józan emberrel az életben legfeljebb 1-2 alkalommal fordulhat elő ez a helyzet (hogy nincs ideje éjjel rendesen aludni). Kibírható, 2 óra alvás is több a semminél. De ez rövid úton megbetegít, és abszolút teljesítményképtelenné tesz egész napra.

NE LEGYEN ILYEN! Ha normális, egészséges ember akarsz lenni még legalább néhány évig.

ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevés alvás is jobb a semminél. Úgyhogy aludj!
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!