Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hölgyek, urak! Hogy érzitek...

Hölgyek, urak! Hogy érzitek magatokat 55 év felett?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok jó hangulatban vagy fittek vagy egészségesek?

ma 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Egész jól, nekiálltam hízni sajnos,és mint eddig minden jó csajt megdugnék.

De a gyerekek idegesítenek.

ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól, gyakorlatilag semmi bajom - egy-két éventen van télen egy megfázós hetem esetleg, ennyi az össz betegség. Gyógyszert nem szedek semmit, néha vitaminokat, de azt is csak, amikor éppen eszembe jut.

Amióta nem doglozom, megtanultam angolul (nulláról), most az oroszt próbálom felhizni egy normál szintre, elkezdtem festeni, rajzolni, egész jól haladok, sokat tudok sportolni (mert jut rá idöm), sokat kirándulok a természetben is, van idöm olvasni, zenélni megint.

Hivalatalosan is rendben vagyok, orvoshoz évente egyszer megyek csekkeltetni magam, az értékeim egyre jobbak, de én is úgy érzem, minden rendben velem.

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!