Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bélelt sapkában szoktam...

Bélelt sapkában szoktam aludni, mert érzékeny a fejem és a fülem. Nincs hideg a szobában, most kb 22-23 C fok, de nekem így is kell a sapka, viszont korpás lett a fejbőröm. Ez lehet a sapka hordása miatt? Ha igen, milyen sapkára cseréljem le?

Figyelt kérdés
Szerintem ennek amit mostanában használtam, szintetikus anyag a bélése. Ez lehet a baj, a korpa oka?

ma 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Naná, hogy a sapkától van, mert nem tud szellőzni a bőröd. Ezzel csak még érzékenyebbé teszed, szóval teljesen kontraproduktív amit csinálsz. Ilyesmiről még nem is hallottam, ez döbbenet. Mi van veled?
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon egészségtelen szokás.
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sok éve így alszom. Ha nem így tennék, akkor megfájdulna a fülem, majd a torkom.

Most egy másik sapkát vettem fel. Ez lazább kötésű, tehát elvileg szellőzik. Vagy az nem elég? És gyapjú.

ma 01:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem eddig nem volt ilyen korpás.
ma 01:08
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet volt évekkel ezelőtt valami akut fertőzésed, és attól voltál állandóan beteg. Csak aludni veszed fel? Mert akkor ez egy hülyeség. A kórokozók csak este szállnak meg? Ha évek óta így alszol, akkor honnan tudod, hogy most is beteg lennél?
ma 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam állandóan beteg. Teljesen félreértetted.

Csak nem bírja ezt a hőmérsékletet a fülem.

Napközben is sokszor van a fejemen sapka.

Onnan tudom, hogy még érzékeny a fülem, hogy pár nappal ezelőtt nem volt rajtam és már éreztem, hogy kezdett fájni.

ma 01:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológusra van szükséged, nem sapkára.
ma 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!