Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Merre indulnátok?

Merre indulnátok?

Figyelt kérdés

32 vagyok.

Van 2 gyerekem, 3 és 5 évesek.

Míg a kicsi kicsi volt, milliószor kelt éjjel. Semmi bajom nem volt, bírtam.

Lassan 1 éve átalussza az éjszakát, max 1x kel. Viszont azóta az én alvásom romlott el.

Óránként fenn vagyok, forgolódok. Ha kelek, elkezd járni az agyam, emiatt visszaaludni sem tudok egyből.

Folyamatosan álmos vagyok. Ingerült, kedvtelen. A gyerekekhez nincs türelmem. A munkámra is kihatással van.


Emellett ha túl fáradt vagyok, a szemeim fájnak. Néznem is fáj konkrétan.


Elmentem vele a háziorvoshoz, ő annyit tett, írt fel nyugtatót, hogy este vegyem be. Majd ettől alszok.

De random nem akarok nyugtatókat szedni. Sehova további vizsgálatra nem küldött.


Vitamint csak ilyen "olcsó" multivitamint szedek, ha el nem felejtem. Gondoltam arra is, nem e valami hiány. De még csak egy labort sem kért a doki.


ma 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
2 gyerek + munka. Mit vársz magadtól?
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!