Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez pánikbetegség ? Minden...

Ez pánikbetegség ? Minden vizsgálatom volt már kardiólógián uh+ct egészséges a szívem. De mindig nézem a pulzusom meg félek hogy le áll vagy szivinfarktust kapok..egészséges szívnél mennyi az esély erre ?

Figyelt kérdés
ma 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Ez sajnos kezdődő hipochondria. Tudom miről beszélek, én is átmentem ezen. Szívinfarktusnak nagyon kicsi az esélye ha fiatal vagy, főleg ha nem is dohányzol, nincs magas a vérnyomásod, hacsak nem veleszületett szívbetegséged van de az kiderült volna.
ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

31 éves nő vagyok.

Elektromos cigit szívok , alacsony a vernyomasom inkabb szív uh rendben koszoruerek is a ct alapjan .

ma 16:24
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben karsiologia reszrol vannak extraim gondolom a stresztol elvileg mindenkinek vannak. Mast nem talaltak
ma 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgálatokon mindent rendben találtak nem hiszem, hogy baj lenne. Pulzusod meg ne nézd, meg lehetőleg ne olvasgass semmi hülyeséget az interneten, annál rosszabb lesz. Én is ezt csináltam, nem egyszer bepánikoltam miatta. Nyugi semmi baja nincs a szívednek🙂
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor keves az esely h szivinfarktust kapjak vagy le alljon csak ugy igaz ? Neked mi segitett hogy jobb legyen .?
ma 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Enis folyton rettegek h leall vagy infarktust kapok.

Hajnal fel4kor arra keltem hogy iszonyat hevesen ver a szivem igazabol mas tunetem nem volt. Csak ez a rettento gyors szivveres. 27 eves lany vagyok. 2020 ota panikbetegseggel es szorongassal kuzdok. Eddig csak rohamoknal volt gyors a pulzusom de most ejjel alvas kozben a semmibol jott elo. Bepanikoltam,felugrottam az agybol bevettem egy szem xanaxot majd par percre ra elmult. Nagyon feltem hogy szivrohamot kapok es a gyerekekkel voltam egyedul. Nem is tudtam vissza aludni. Reggel rettegve vittem el a gyerekekt oviba feltem nehogy rosszul legyek. Mitol lehetett ez most nekem.?

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye, nőknél amúgy is ritkább a szívinfarktus, inkább a férfiaknál gyakoribb.

Nekem az segített, hogy elkezdtem mellőzni azt, hogy bármilyen tünetem van egyből utána olvassak. Mindig csinálok valamit, így nem kattog azon az agyam, hogy biztos valami bajom van.

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemreg ertunk haza ovi sulibol es egesz uton a pulzusom figyeltem...de nagyon gyors volt most is a szivem. Hazaertunk par oerc mulva mar kicsit jobb lett a kozerzetem. Szornyu dolog ez amugy.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen en is mindig kattogok pedig komolyan kardiologia szempontbol az osszes vizsgalaton voltam
ma 16:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Munkadat mennyire befolyasolja?
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!