Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mennyire normális ha...

Az mennyire normális ha nevetés és köhögés közben sípol a tüdőm?Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tűnt fel hogy ahoz hasonló hangot ad ki(vagy én adom ki,nem tudom)mintha az a régi fajta tea vagy kávéfőző lenne.
szept. 6. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki. Az aztma egyik fő ismérve, hogy mikor kifújod a levegőt teljesen, akár nevetés, vagy köhögés közben, akkor a tüdőd sípoló hangot ad ki. Persze lehet más is, mivel nem vagyok orvos. Ezt csak a tapasztalataim alapján írtan. Más is lehet, hörghurut, vagy egyéb dolog. Ezt ki kell vizsgálni egy szakembernek. Nálam még a háziorvos se fedezte fel, hogy asztmám van, csak a tüdőgyógyász.
szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Asztma is lehet, de ezen kívül akármilyen más olyan betegség, ami a hörgőket szűkíti.
szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!