Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a pulzus alacsony ?

Ez a pulzus alacsony ?

Figyelt kérdés
Fekvéskor van hogy 50 ig le megy. De álltalában 50-80 között mozog ha ülök. Ha teszek veszek felmegy 110-120 ra is kb. Inkább ezek az 50 esek zavarnak ez baj ?
aug. 30. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább az zavarjon, ha egy kevés mozgástól már ennyire megemelkedik.

Az enyém is egész életemben 50-65 között volt, de akkor volt baj, amikor könnyű séta közben 120 lett. Azzal orvoshoz kell fordulni.

aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyugott állapotban mindíg lelassul a szív. 50 egy kicsit alacsony de pl amikor én izmos voltam nekem akkor vastagok voltak az ereim és ezért dobogott lassabban a szivem. Amíg nem érzel olyat mintha 1x-1x kihagyna addig nincs gond.
aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal a szív uhm teljesen jó. Nem mindig megy fel annyira ha kint a 33 fokba megyek ide oda akkor bevasarlas stb
aug. 30. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:

50-es nyugalmi pulzus még egyáltalán nem gáz.


Persze van akinél ez alacsony, de ez még benne van a normál tartományban.


A nagy melegben még a 110-120 se olyan, hogy hú de hanyatt kellene dobnia magát az embernek. Ha szív uh-n voltál akkor gondolom történt kardiológiai kivizsgálás. Ha nincs baj akkor nem kell megijedned.

aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az uhn semmit nem talált a kardiologus . Lesz majd meg holter meg terhelés is azért. De akkor nem alacsony az 50
aug. 30. 18:53
 6/7 anonim válasza:
100%
Ne parázz nincs gond :) barátnőm kórházba dolgozik laboros én meg mentős vagyok. Kicsit mással foglalkozz ez fontos. Ne légy hipohonder. Semmi baj nincs.
aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igeen lehet már az vagyok vagy 20 szor nézem naponta lehet keveset mondtam... koszonom :)
aug. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!