Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kell így élnem?

Miért kell így élnem?

Figyelt kérdés

Teli vagyok adósággal, kijöttem külföldre dolgozni, nem akar összejönni semmi, nem bírom a munkát, fáradt vagyok, kövér és csúnya. fáradt a testem a lelkem. Szedek vitaminokat de semmi, alig alszom, leginkább csak sírnék. Szeretnék meghalni. Nem hiányoznék senkinek. Nekem sose segít senki de én mindenkinek segítsek.


Elegem van a kilátástalanságból , utálom magam. Utálom az életem bárcsak meg se születtem volna bárcsak én lennék rákos mások helyett.


Hogy tudnák ennek véget vetni?



aug. 4. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíts terveket és bontsd le kis lépésekre. Mindig ünnepeld meg egy kis lépés elvégzését. Valamint egyél finomakat!
aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves elkeseredett kérdező!

Az élet valóban sokszor kegyetlenül bánik el velünk. Tudom ez nagyon klisé de ezekben a helyzetekben csak erősödsz. Én is sokszor voltam mélyponton az életben (és vagyok is). Egyszerűen csak meg kell változtatni a gondolkodásmódodat. Próbálj meg az apró dolgoknak is örülni. Nekem ez volt az igazi game changer az életemben. Meglátni az apró szép dolgokat, amiket más észre se vesz. Sokat járok a természetbe, rengeteget sétálok, segíti kitisztítani az elmém és akkor tényleg a jelenben vagyok. Próbáld ki, próbálj te is az itt és mostban élni. Emellett még tudom a rendszeres meditációt javasolni. Vagy ha tudsz angolul nézz TED videókat YouTube-on. Nagyon sok van ilyesmi témában is. Az önfejlesztő könyvek nekem nem hoztak nagy áttörést az életemben, de próbáld meg, hátha neked sikert hoz. Louise L. Hay hangoskönyvét mondjuk szívesen ajánlom (az is fent van YouTube-on)

Nagyon szurkolok, hogy a sorsod jobbra forduljon.

aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!