Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez a kimerültség?

Mitől van ez a kimerültség?

Figyelt kérdés

Vérképem jó, mindenféle vizsgálaton voltam már. Mégis úgy esek haza munkából és szégyen szemre semmit nem bírok csinálni. Csak aludnék .. dolgozok, alszok kb.

Van valami vitamin ami kicsit élénkitene ? Már abból is kiprobáltam annyi fajtát..Munkában is majd összeesek olyan fáradt vagyok.

Nem iszok kávét energiaitalt , amióta párszor nagyon felszökött a vérnyomásom. Vizet iszok óránként fél litert . Nem sok mivel bent a munkahelyemen mindenki megiszik ennyit mivel nagyon meleg van és nehezeket emelgetünk.

Bármilyen tanácsot meghallgatok kipróbálom. Mert már nagyon elvagyok keseredve. A gyerekeimmel sem bírok foglalkozni ez végett.



júl. 26. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és régen nem volt ilyen .. mikor ejjelesből hazaértem reggel 7 re mentem vissza délben dolgozni meg sem kottyant.. de most hogy elértem a 30 éves kort. Megvagyok halva

Azt hozzáteszem ehhez hogy egész nap aludnék,hogy elfetrengek alszok is viszont irtó szakaszosan . Fél óránként kb megebredek,fent vagyok egy 20 percet és újra alszok.

júl. 26. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ki vagy merülve.


"ejjelesből hazaértem reggel 7 re mentem vissza"


ez törvényellenes, munka vége és munkakezdés között 8 óra szünet kell + mellette embertelen is.


KEress normális munkahelyet ahol nem zsigerelnek ki.

júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Törvényes. Visszaváltás. 6 kor végzek délután 2 re vissza . Csak ugye plusz az utazás ami elveszi még az időt. De ez sem mostanában volt, mert nem is bírnám.

Sajnos ezek a multik mind ilyenek, ahogy hallom a buszon a többi cégek is ezt csinálják csak az nem mindegy mennyiért. Én keresek 5-6 ezret , míg egy másik ismerősöm 250et ugyanúgy 3 műszakban.

De nem is ez a lényeg. Lehet tényleg kimerültség. De hiába ha itthon vagyok se bírom kipihenni magam még egy hét alatt sem .

Szégyellem már magam a családom előtt hogy ilyen semmirekellő vagyok itthon.

júl. 26. 19:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!