Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sárga vizet ittam lehet...

Sárga vizet ittam lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Itthon ittam egy pohár vizet,majd később amikor tálba öntöttem láttam, hogy sárga. Most félek hogy valami bajom lesz. Lehet valami bajom?
júl. 24. 16:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mert limonádét ittam. Nagyon szomjas voltam és nem figyeltem fel rá. De kb.10-20 perc múlva engedtem vizet egy fehér tálba és ott szembesültem azzal, hogy tiszta sárga. Aztán megint normális volt, később megint sárga. Nem tudom mi az, de nagyon zavaró. Remélem nem lesz bajunk. Mondjuk főztem is a vízzel, de mivel főtt a víz, gondolom nem lesz probléma.
júl. 24. 19:45
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg ilyenkor csőtöréskor következik be.. Megjavítják aztán tisztul a víz
júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha vasrozsda, akkor az csak jó a vérszegénység ellen.
júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt benne,de folyamat sárga a víz
júl. 24. 22:16
 15/17 anonim ***** válasza:
És most hogy vagy? Voltál azóta wcn?
júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, voltam igen, de normális volt minden. Most arra gondolsz, hogy még is okoz problémát? A többiek is ittak belőle sajnos. Eddig senkinek sincs baja
júl. 24. 23:19
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni sem. Félek mi van, ha valaki rosszul lesz a víztől?! Jaj nem sokat fogok inni mostmár csap vizet, mindig veszek ásványvizet inkább.
júl. 24. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!