Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tii sem tudtok aludni?

Tii sem tudtok aludni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem, a szokásos koffein mennyiséget vittem be, menstruációmkor meg általában nagyon fáradt is vagyok, de most mintha lenne valami a levegőben, egyszerűen nem megy, tudtok valamiről?

júl. 17. 03:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10 pörög a villanyszámla a klimatol mi tesomsz? (asszem igy mondják a kortársaim)
júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 D-Mano ***** válasza:

Kérdező,

próbálkozz kevesebb koffeinnel, késő délután már ne igyál semmi koffeines vagy ahhoz hasonló hatású dolgot.

Álmatlanságot még okozhat, ha mostanában kevesebbet mozogsz, ha elkezdtél délután szunyókálni, többet szunyókálsz mint eddig, később szunyókálsz.

De valószínűleg te is a hosszú nagyon meleg időjárás áldozata vagy. És így vagy beszereltetsz egy légkondit vagy várod, hogy csökkenjen az átlaghőmérséklet...

júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, egy esti séta pl. lenyugtat, ezzel szemben, ha a telefont nézegeted még az ágyban is, az meg felébreszt, tehát legjobb lenne, ha ezt nem tennéd, ha teszed. A sétát meg javaslom. :-)
júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Napelemről megy a klima
júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Úgynevezett meleg van.
júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"10 pörög a villanyszámla a klimatol mi tesomsz? (asszem igy mondják a kortársaim)"


Alap teso de nekem ez apropénz mert senior full-stack fejlesztő vagyok full home officeból 2,4 milliós havi fizetéssel contractori szerződéssel. Most 21 fok van épp a budai lakásomban 👌😎

júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
az komoly tetya
júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
21 fok az hideg b+ fűttsél mar be 😂🤣
júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
amíg nem omlik össze a villamos hálózat, addig teljesen jó
júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!