Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy viselitek ezt az őrület...

Hogy viselitek ezt az őrület időt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akárhova megyek akármennyi időre, ömlik rólam a víz pedig sosem voltam ennyire izzadós. A hormonjaim meg vannak őrülve, már 6 napja késik de közben meg érzem minden pillanatban mintha megjönne, alig van motivációm bármit csinálni, pihegek csak egész nap. Ki vagyok mint a liba.

És semmi egészségügyi problémám nincsen hála égnek azon kívül hogy alacsony a vérnyomásom.

Mondjátok hogy nem csak én vagyok így……



júl. 15. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem unjátok még ezeket? Tele a gyk a meleggel kapcsolatos kérdésekkel...
júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig jól bírtam, de most hétvégén nekem is olyan melegem lett, hogy nem akart elmúlni, akkor se, ha semmi megerőltetőt nem csináltam. Várom, hogy vége legyen :D Most jobb, mert hűvösben vagyok. De csak napon volt parkoló, hát nem várom, hogy beüljek az autóba.
júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kell fizikai tevékenységet végeznem, addig egész jól. De amint csak 5 percre nekiállok valaminek, máris ömlik rólam a víz. Olyankor, ha tehetem, egy gyors zuhany.
júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen viselem. Én ilyenkor veszek egy hideg zuhanyt. Vagy ami a legjobb, engedek egy kád hidegvizet és bele fekszem. A testnek óriási megkönnyebbülést ad ha le tud hűlni egy kis időre.
júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csillár ventilátor. Kicsit zúg, de nálam ég-és föld volt vele az alvás. Klíma. Nem olcsó de ha csak 28 fokra van állítva van nyugodt pihenés és minimális fogyasztás.
júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére szabin, nem is megyek sehova, megy a klíma bent.

Sok-sok dinnye, limonádé, hűtött kóla, finom dobozos jégkrémek.

Csak percekre mozdulok ki, akkor is csak boltba, az autóban is beindítom a klímát.

Inaktívvá tesz a meleg, nappal nincs kedvem a kertbe menni, estefelé is meleg van, de akkor még a szúnyogok is ott vannak.

Szóval nem a kedvencem, bár sok szép oldala is van a nyárnak.

Tengerparton se sokáig bírnám, árnyékra vágynék ott is, a vízben pedig csak nagy karimás kalapban mennék.

júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Légkondival
júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Most már nehezen! :(
júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egésznap bent döglök a klíma alatt, úgy behűtök, hogy már fázzak és be kelljen takaróznom. Ezt így nagyon szeretem.
júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!