Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viseli meg ennyire az...

Miért viseli meg ennyire az embereket ez a meleg, ami annyira nem is meleg?

Figyelt kérdés

Nem értem. Mindenki folyamatosan mondja, hogy mennyire meleg van. Sorra dőlnek meleg rekordot elvileg, az összes időjárásos ezt osztja meg. Most pl. 31 fok van amerre vagyok, egész nap 30-35 között volt, holott sokkal magasabb értékeket mondanak folyamatosan.

A körülöttem lévők másról nem tudnak beszélni csak arról, hogy mennyire meleg van, pedig mindenféle korosztállyal együtt dolgozok a 20 évestől a nyugdíj melletti dolgozóval is. Az összes panaszkodik napok óta...

Nekem a tavalyi meleg sokkal kegyetlenebb volt, idén még nem volt hőség, ez csak szimplán nyár...


júl. 10. 15:41
1 2
 11/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ne zavarjon,hogy 36 fok van.
júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
37-38 fok volt...
júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy mit kell csinálni abban a 35 fokban és milyen körülmények között. Úgy nekem se meleg, ha szabin vagyok, alszom nagyokat, ülök a klímás szobában, meg közben strandra megyek. De 30 fokos irodában ülni klíma nélkül, igaza van a 3-nak, tényleg rohadjon meg az ilyen munkáltató. Persze azokat sem értem, akiknek az 50 milliót érő lakásukra/házukra nem bírnak egy klímát tetetni össz max 400 ezerből, inkább óbégatnak, hogy meleg van.
júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 38,5 fok volt tegnap du.4-kor és mivel előtte volt egy nyári zápor, ezért a páratartalom is 90% fölött volt. Alig lehetett levegőt kapni.

Egy arab barátom mindig azt mondja, hogy Magyarországon kibírhatatlanok a nyári hőhullámok. Ugyan náluk sokkal magasabb a hőmérséklet, azonban a nagyon alacsony páratartalom miatt a száraz meleg sokkal elviselhetőbb is.

júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!