Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viseli meg ennyire az...

Miért viseli meg ennyire az embereket ez a meleg, ami annyira nem is meleg?

Figyelt kérdés

Nem értem. Mindenki folyamatosan mondja, hogy mennyire meleg van. Sorra dőlnek meleg rekordot elvileg, az összes időjárásos ezt osztja meg. Most pl. 31 fok van amerre vagyok, egész nap 30-35 között volt, holott sokkal magasabb értékeket mondanak folyamatosan.

A körülöttem lévők másról nem tudnak beszélni csak arról, hogy mennyire meleg van, pedig mindenféle korosztállyal együtt dolgozok a 20 évestől a nyugdíj melletti dolgozóval is. Az összes panaszkodik napok óta...

Nekem a tavalyi meleg sokkal kegyetlenebb volt, idén még nem volt hőség, ez csak szimplán nyár...


júl. 10. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk Zalában kb 38,5 fok volt hőmérő szerint. Nekem az már meleg. :D
júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez már igen, az, de ami felénk van csak szimplán nyár. Észak-Magyarországi régióból írok, itt amúgy is hidegebb van általában mindig, és most úgy csinálnak az emberek, mintha a Szaharában élnénk.
júl. 10. 15:46
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk egy légkondi nélküli irodában ülve egy műszálas széken (közbeszerezve, főnöki bőrszék árban, de a legalapabb, széthullós gázrugós xar) tényleg hosszú és keserves a nyár egy panelépület sokadik, délre néző emeletén.


Nem is értem, egy légkondit 300.000 Ft-ból beraknak, nem is kell fűtős, elég a mezei hűtőklíma. Egy irodában ül 2-3-4 ember, fejenként 75-150 ezer Ft. Nincs egy fél havi fizetés. Egy nyáron át működtetni kb. 20 ezer Ft, cserébe, 5-10 ezer Ft/fő/év. Na, ennyit nem ér az ember a munkáltatójának, rohadjon ott, gondolkozni se tudjon, hibázzon, azért legalább le lehet üvölteni a fejét.

júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha meleg van az a baj, ha hideg, akkor meg az. Ha esik az is baj, ha nem, az is.
júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc, panelban. Jelenleg 37,5 az ablakban.

A melegben a probléma: a fizikai terhelés. Több folyadékra van szüksége a szervezetnek, nem iszunk eleget, jönnek a kiszáradás tünetei. Mondjuk sápítozni nincs értelme, ígyis úgyis meleg van. Oda kell figyelni a szervezetünkre.

júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyertek Angliába, napok óta esik az eső
júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Inkább kihagyom 6-os. 2018-tol 2019-ig kint éltem. Tény és való sokkal jobban éltem, mint most, de kinyírt az a szürke időjárás. Szép ország, de konkrétan depressziós voltam, az egyforma házak és a szürke időjárás miatt. Mondjuk én alapjáraton jobban szeretem a nyarat, a színeket, mint a borús időt. :)
júl. 10. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
30+ fok árnyékban az tényleg nem olyan meleg! :)))
júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy mindenhez hozzá lehet szokni, a test nagyon alkalmazkodóképes!
júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden "test" egyforma...
júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!