Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar ellen mit tegyek?

Alvászavar ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltunk nyaralni 10 napig és minden este éjfél után kerültem ágyba.

Most nagyon nem tudok elaludni előbb, és ez gáz.

(Nem tudom közre játszik -e , de nemrég láttam egy bűnügyi sorozatot, ami 18 plusz volt , pedig én meg csak 16 vagyok. Nem ijedtem meg, és véres részeket attekertem.)

Szóval nem tudok elaludni, pedig lazitok meg minden. Tippek esetleg?

Szüleimnek nem akarom mondani, mert akkor elkudnenek aludni 9kor.



júl. 6. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Megpróbáltál zenét hallgatni alvás előtt? Nekem mindig az segít hogy elaludjak. Zene elalvás előtt 1 óráig. Vagy filmnézés az ami segíthet.

Vagy még egy két kérdés iszol energiaitalt? Mennyit?

Volt egy nagyon rövid időszak mikor ittam napi szinten energiaitalt egyszer kicsit többet ittam meg egy nap aztán hajnali háromig nem tudtam elaludni, mikor elaludtam akkors sem voltam fáradt. Azzóta nem iszok energiaitalt.

Ha energiaitalt iszol és sokat lehet az vág oda.

júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem iszom semmi ilyet, nég colát sem ittam mostanában.

Akkor a sorinak nincs koze ehhez? Csak a Bio ritmusom borult fel.

Köszi, a választ, még tipp hogy lehet gyorsan elaludni?

Köszii mindenkinek ment a zold

júl. 6. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 nem hiszem hogy a sorozatnak bármi köze lenne az alvászavarodhoz. Mivel írtad hogy nem ijedtél meg így úgy gondolom nem sokkolt le, vagy nem égett bele a fejedbe hogy ne tudj tőle aludni.

Én sokat foglalkoztam gyilkosokkal és sorozatgyilkosokkal. Egy eset sem akasztott ki egy kivételével, de az nagyon. Sokszor eszembe jut, néha álmodok vele, de nincsenek alvással gondjaim, de már tavaly július óta nem nagyon foglalkozok ilyen bűnügyi dolgokkal.

júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, írhatok privátban?
júl. 6. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan
júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg még?
júl. 6. 17:46
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, mit csinálsz napközben. A jó alváshoz ugyanis reggeltől kell készülni. Olvasgass a cirkadián ritmusról, próbáld ahhoz tartani magad.
júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta rendbe jött?
júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit nehezen alszom el, de már jobb. Köszi mindenkinek a tanácsokat❤️
júl. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!