Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 kg-t fogytam hirtelen ket...

4 kg-t fogytam hirtelen ket hónap alatt, van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, május elsején 78 kg voltam, a napokban ráálltam a mérlegre és 74.5-73 között mozog a súlyom. Nagyon meglepődtem, mert étkezésben nem változtattam és nem is edzettem. Talán kicsit többet voltam aktív, mert az egyetemi félév alatt sokat punnyadtam.


Sajnos hajlamos vagy túlreagálni ilyeneket, de ebben az esetben nem tudom eldönteni, hogy mennyire aggasztó ez a súlycsökkenés.


jún. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondold át:


Nem ért-e szokatlanul sok stressz?

Változtattál-e az étkezési szokásaidon?

Rendben van-e a pajzsmirigyed?

Az epéd?

Rendben van-e az emésztésed, történt-e változás

az utóbbi hónapokban?


Marad: a vizsgastressz. Észre sem veszed, de leradírozza a kílókat akkor is, ha közben zabálod a csokit. A szellemi munka is munka, a vizsgadrukk meg akkor is működik, ha nem veszel tudomást róla.


Nem vagy te szerelmes? Ugyanis a szerelmi érzelmek fogyasztanak. :-D

jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt 4 kiló azért nem hirtelen. Ha aktívabb voltál ebben az időszakban mint előtte teljesen normális lehet.
jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kanikulaban nem ettel kevesebbet, es izzadtal?
jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet vizsgáltasd meg. Háziorvos ad beutalót vérvételre.
jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 kg 8 hét alatt az távol áll a hirtelentől. A meleg miatt kevesebbet eszel, vagy épp kevesebbet iszol, mint kéne.
júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!