Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki használ/használt súlyozott...

Aki használ/használt súlyozott takarót annak mi a tapasztalata róla? Tényleg jobban lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés

jún. 8. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 éve van súlyozott takaróm én sokkal nyugodtabban alszok amióta megvan úgyhogy nekem nagyon bevált . Plusz van egy sima takaróm csak azért , hogy azt magamhoz szorítsam .

Nagyon szorongó tipus vagyok és hiába aludtam akár 10-12 órát akkor sem pihentem ki magam ezért voltunk emiatt pszichológusnál és ő javasolta szüleimnek a súlyozott takarót hátha segít nekem és azóta alszok nyugodtan és fura 6-7 óra alvás is elég simán kipihenem magam .

jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Örülök hogy neked ilyen jól bevált, akkor lehet én is beszerzek egyet hátha nekem is segít. Sajnos én is nagyon szorongó típus vagyok, és többször tapasztaltam pánikroham szerű tüneteket is. Gyógyszerekre viszont nem szeretnék rászokni, inkább kipróbálok más alternatívát.
jún. 15. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok egy próbát megér szerintem nem olyan drága cucc, én szeretem és amellett hogy szorongó tipus vagyok én igazoltan ADHD-s vagyok figyelem zavar plusz hiperaktivitás utóbbi dominál nálam a leginkább
jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor kipróbálom veszíteni nem veszítek vele úgy gondolom.
jún. 17. 21:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!