Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki vérszegény és...

Ha valaki vérszegény és amellett még sovány, eleve gyenge fizikumú, akkor annak élete végéig szenvednie kell azzal ami másnak normális az életben?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon durván depressziós is vagyok és azóta érzem hogy képtelen vagyok csinálni az életet


Már óvodából vannak emlékeim hogy kb ajuldoztam mikor reggel 6-kor kellnem kellett

Általános iskolába már egyedül keltem, de akkor is szo szerint rosszul voltam reggel

Gimiben már csak 7-kor kellett kelnem de egyszerűen nem tudom leírni azt a fizikai fájdalmat amit éreztem 4 évig, volt hogy vissza is aludtam és rengetegszer elkéstem..

így utólag most hogy egy ideje már beteg szabadságon vagyok fel sem fogom hogy hogy tudtam 19 éves koromig minden nap fél 6 és 7 között felkelni


Emellett sosincs energiám, bulizni sem tudtam soha úgy mint a velem egyidősek

Munka után azon kívül hogy fekszem otthon nem tudok mást csinálni


Emellett a bőröm szürke, a szemem alatt sötét karikák...


Ez mind a vérszegénység miatt van meg eleve sovány voltam mindig is.

És volt hogy szedtem vastablettát, nem sokat javított


Ez már így marad örökre?



jan. 30. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz a korai keléssel? 6:30 meg 7 óra? Tudod te hányan kelnek ennél sokkal korábban? Ettől neked semmi bajod nem lett.

Nincs genetikai vérszegénységed sem. Magyarországon az igen-igen ritka, azonkivül akkor több családtagnál előfordul.

Már megírtam korábban, hogy Sorbifer durulest szedjél, ha vérszegény vagy.

Depresszió, igen, az okozhat ilyen tüneteket. Jelentkezz a pszichiátrián, és tedd azt, amit javasolnak.

Ha semmit nem vagy hajlandó tenni, akkor mégis, mit vársz? Panaszkodni vagy itt, vagy valódi tanácsokat vársz?

febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"És de már elég idős is vagyok, 30 éves" 😀😀😀


Ez komoly??? Ne haragudj, de az kell gondolnom, nem ismered az "idős" szó jelentését! 😀

febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"ma 03:07"

Ebben az időpontban aludni kell, nem gyakorizni! Hát persze, hogy fáradt és energiahiányos vagy így, Kérdező!

febr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Sajnálom, de akkor nem tudunk segíteni. Próbàltunk, de úgy tűnik nem akarod sem átgondolni, sem megpróbálni megfogadni a tanácsokat. Pedig itt mindenki segíteni akart.

Azért azt az egyet remélem te is érzed, jogy a probléma gyökeroka a xanax meg a depresszió.

Persze, hogy vérszegeny vagy, ha folyton csak fekszel, nem eszel rendesen, nem sportolsz. Ezen csak Te tudsz segíteni. Mi csak tanàcsot tudtunk adni neked.

Remlem sikerül helyre jönnöd, mert így fog elmúlni a fiatal korod.

Jobbulast kívànok szívből!

febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

11

És attól hogy valaki tartósan hajnali 4kor kel, attól az én szervezetem szerinted jobban bírta a reggeli 6os kelést? Nem.


Ettől függetlenül leérettsegiztem pedig már ki is akartak rúgni a gimi vége felé mert annyi első órára nem mentem be.

Nem direkt hanem egyszerűen nem tudtam felkelni vagy összeestem és visszaaludtam

Nem is tudnék úgy élni hogy hajnali 4kor kelek minden nap


Ettől függetlenül volt már hogy hajnali kettőkor keltem munka miatt vagy nem aludtam egyáltalán

Nincs ebből már kiút

A férfiakat irigylem mert ok sokkal jobban tudnak öngyilkosok lenni mint a nők

Volt aki úgy akasztotta fel magát hogy közben kiugrott az erkélyen

Én ilyet sosem tudnék

febr. 28. 23:26
 16/16 anonim ***** válasza:

És miért nem alszol éjszaka, ahelyett, hogy gyakoriznál?

Mikor fekszel le?

A 6 órás kelés kellemetlen sokaknak, nekem is többek között, de mivel nem mindennap dolgozik az ember, a szabadnapjaidon kialhatod magad.

febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!