Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egy gyógykészítménynek...

Kakukjenci kérdése:

Ha egy gyógykészítménynek nagyon kellemetlen mellékhatásai vannak, akkor az orvosom kötelezhet-e a további alkalmazására?

Figyelt kérdés
Cisordinol "depo" injekciót kapok 28 naponta. Szörnyű mellékhatásai vannak: járászavar, gyengeség, fáradság, nyálzás és merevedési probléma. Hiába könyörgök az orvosnak, hogy ne adja be, nem tágít.

2023. aug. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mellékhatása, akkor sem kötelezhet.
2023. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetben kötelezhet (?), ha ő a gyámod.
2023. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem, max javasolhatja.
2023. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kötelezhet, ha kényszer gyógykezelt vagy. Nem tudom ezt az injekciót mire adják.
2023. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked kell felülbírálnod az orvosod javaslatait, mert ő csak a hiányos gyógyszergyári információk alapján tud válogatni a gyógyszerek közül, de a személyre szabást neked kell kijátszanod, Úgyhogy kezdj el tanulni élettant, gyógyszertant meg biokémiát.
2023. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Most megnéztem mi ez, és a szkizofrénia illetve az ahhoz hasonló más pszichózisok kezelésére adják. Csúnya betegség.

Nem ismerjük az előzményeket, hogyan jutottatok ide, úgyhogy csak azt tudom javasolni hogy abbahanyni bármilyen gyógyszert ami skizofréniára van semmi esetre se tedd. Másik orvos véleményét is kikérheted ha tudod.

2023. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!