Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? :- (

Ez mitől lehet? :- (

Figyelt kérdés

Kamasz éveimet töltöm.

Mostanában gyakran rámjön a sírhatnék, olyankor is, mikor nincen semmi bajom. Régen nem voltam ilyen, és nem tudom, hogy ez mitől van. Azthittem, hogy elmúlik,de már vagy 1 hónapja tart:(

Én egy oylan lány vagyok, aki általában sokat szomorkodik, stb. De most is két napig sikerült "boldog lennem", semmin sem szomorkodni, erre ma megint szomorú voltam pedig nincs okom. Nem egész nap vagyok szomorú, de gyakran rámjön mostanában. Ez mitől lehet?:( A válaszokat köszönöm:)


2010. okt. 14. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondold át a dolgaidat, amivel nem vagy megelégedve, azon próbálj meg változtatni. Ha érzelmileg minden téren rendben vagy, akkor csak a hormonok munkálkodnak, és nem kell aggódnod, magától elmúlik ha nagykislány leszel. :)
2010. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!