Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Bőv lent

Mitől lehet? Bőv lent

Figyelt kérdés

kosárlabda edzésen megütöttem az egyik ujjamat, amit ha behajlítok, fáj, ha gépelés közben használom azt az ujjamat, akkor is fáj, illetve zsibbad kissé az ujjam/kezem. ha megnyomom a csontot (ahol hajlik az ujj, elnézést, nem tudom máshogy kifejezni magam), szintén fáj.

bedagadva nincsen. ill. valamikor ha nem csinálok vele semmit is fáj.


mitől lehet ez?


2010. okt. 12. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kétszer mentem el ugyanilyen -szintén kosárlabdázás közben szerzett- ujjsérüléssel a baleseti sebészetre és vártam 6 óra hosszát - fölöslegesen....Ha tudod mozgatni az ujjadat,nagy valószínűséggel nincs törés,és nem adnak rá gipszet,maximum közlik Veled,hogy tegyél rá hideg vizes borogatást pár napig... A fájdalom attól van,hogy az ütés hatására hirtelen egy pillanatra erőteljesebben megfeszült,meghúzódott az ízület. 1-2 hét maximum,és elmúlik.Ha nem múlna,akkor keress fel egy orvost,addig szerintem fölösleges.
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!