Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ilyen roh*dt...

Mitől vagyok ilyen roh*dt büdös és a szobám is?

Figyelt kérdés

Már teljesen elvagyok keseredve,egy nap 3 szor zuhanyzom.Reggel lezuhanyzok (utána izzadás elleni gyógyszertáros ecsetelő és dezodor,lábdezodor) és egy órával később már érzem magamon ezt a kellemetlen szagot.A szobámat ha kitakarítom jó illat van,de másnapra már nagyon büdös.Már odáig jutottam hogy kifestettem a szobát új bútorokat vettem,tusfürdőt,dezodort váltottam,de ugyan olyan büdös vagyok,és a szobám is.

Egy tiszta,ígényes lány vagyok,mégis büdös.Már tönkreteszi az életem,társaságba sem járok ez miatt.


Valaki hallott már ilyenről?Mit gondoltok?


19/L


2010. okt. 10. 14:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ezt csak te érzed? Olyan kényszerképzet szerűen?
2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

14:54

Már írta, hogy mások is érzik. Meg miért érezne kényszerűen büdösséget? :D Azért ne gondoljunk már mindenkit elmebetegnek, aki ide ír, hogy jaj biztos beképzeled a fájdalmat, biztos csak hallucinálsz szagokat, meg lelki eredetű stb... Vannak ilyenek is de ritkább. Nekem is mondták sokan betegségekre, hogy tuti lelki eredetű. Egy frászt volt az, komoly szervi elváltozásaim voltak/vannak, nem minden lelki eredetű, persze könnyebb ráfogni, de nem...

2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyél több zöldséget, gyümölcsöt!

Mosakodj alaposabban!!!!

2018. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Na budos vagy még?
2019. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért vagy "budos" mert rossz az anyagcseréd és egyes fehérjéket nehezebben vagy egyáltalán nem tud lebontani a szervezeted azon belül a májad és nem iszol elég folyadékot vagy nem eszel elég olyan zöldséget ami segítene a szervezetedből kitakarítani széklet vagy pisi útján, így kipárolgód; izzadsággal, leheleteddel, ... ez iylen egyszerű.


Menj el orvoshoz vagy ha van türelmed akkor tesztelt ki valakivel azt, hogy mitől válsz büdössé és azt ne edd!

Szerintem kizárt, hogy büdös legyél ha naponta megiszol a nemednek való vízmennyiséget és napi kétszer fogat mosol reggel és este és naponta MINIMUM 3x de inkább 5x eszel.

2019. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Egy tipp: legtöbb ember ezektől büdösödik be nagyon:

tojás, máj, hal, dió félék.

Legjobb amit magaddal tehetsz ha eszel sok ZÖLDséget: FRISSET petrezselyem zöldjét, salátát, ALMÁÁÁÁT, brokkolit s minden féle zöldséget - gyümölcsöt csak vigyázz mert azt is túl lehet tolni de köretnek jóóó!

Kerüld a gyorsan felszívódó szénhidrátokat!


Szerintem a világ legszuperebb étele az ALMA van vagy 370+ fajtája világszerte, semmivel nem erjed össze mindent kihajt a beleidből, táplálja a bérflórádat, megöli a szervezetedben azt ami nem oda való.


Kicsit olyan az ALMA a Földnek mintha rá gyúrt volna eddigi élete során, (a szeme fénye) legtöbb fajta, legegészségesebb, legtöbb oldalúbb termése. nem véletlen abban van a legtöbb aranymetszés, még a tiltott gyümölcs is az ALMA!



ALMA meg a FÖLD!

2019. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!