Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ilyen roh*dt...

Mitől vagyok ilyen roh*dt büdös és a szobám is?

Figyelt kérdés

Már teljesen elvagyok keseredve,egy nap 3 szor zuhanyzom.Reggel lezuhanyzok (utána izzadás elleni gyógyszertáros ecsetelő és dezodor,lábdezodor) és egy órával később már érzem magamon ezt a kellemetlen szagot.A szobámat ha kitakarítom jó illat van,de másnapra már nagyon büdös.Már odáig jutottam hogy kifestettem a szobát új bútorokat vettem,tusfürdőt,dezodort váltottam,de ugyan olyan büdös vagyok,és a szobám is.

Egy tiszta,ígényes lány vagyok,mégis büdös.Már tönkreteszi az életem,társaságba sem járok ez miatt.


Valaki hallott már ilyenről?Mit gondoltok?


19/L


2010. okt. 10. 14:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Mindent kimosok takaríts során (3 naponta) és már anyuék azt mmondták hogy takarítás mániás vagyok.

2010. okt. 10. 14:25
 12/26 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt keress fel. Van egy ilyen "betegség".
2010. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem felejtesz el szellőztetni?
2010. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Rendszeresen szellőztetek:S

És nem is eszek-iszok a szobámban.

2010. okt. 10. 14:32
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem egy osztálytársam volt nagyon büdös középsuliban. Most ő is 19 éves. Igényes és ápolt ő is, viszont kegyetlen szaga van, pedig mondta hogy rengeteget fürdik, már lekopik a bőre is szinte. :D Orvosnál volt és elvileg vmilyen hormonális eredetű a dolog, hogy ennyire büdös az izzadsága. :( Nem tudtak rá neki mit adni, de legalább kiderült, hogy hormonzavar miatt büdös. Másoktól is hallottam már amúgy ilyet, hogy van büdös ismerősük és azok is elvannak keseredve, mert hiba fürdenek napi 4x is, semmit nem ér.

Orvoshoz kéne fordulnod neked is, hátha nálad mégis vmi más zavar okozza. Biztos hogy nem az a gond ha panelba laksz, ez baromság. Én 19 éve lakok panelban meg minden barátom ismerősöm is szinte és mégsem vagyunk büdösek, pedig nem semmi panelban laktam 15 évig. :D 50 éves, 10 emeletes, volt hogy meghalt pár lakó és ott rohadtak míg észre nem vették, cigi, minden volt, de én nem voltam büdös, se a szobám.

2010. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

[link]


Csak ezt találtam. Egyébként milyen szaga van? izzadság?

2010. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz menj el tényleg.

Esetleg nincs lehetőséged másik szobába költözni, hogy ott is marad-e a szag? Lehet a szobában van vmi (penész pl).

2010. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt én is javaslom még, ha ennyit mosol, meg illatosítasz, akkor nem hinném, hogy a szobádban van a gond, inkább benned, amit ki kell deríteni, próbálkozz orvosoknál.
2010. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem szedsz valami gyógyszert? Mert van, aminek igen jellegzetes szaga van, szívgyógyszer tudom, hogy van ilyen, borzalmas szagolni, és a helyiségben is lehet érezni. :S

És ja, kérj beutalót endokrinokógushoz, mert valami gubanc biztos van veled akkor.

2010. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Szerintem belül lesz a probléma. Gyógyszerek, májműködés, étrend... igazából azon sem lepődnék meg ha az izzadás elleni ecsetelő segítene rá. Ilyen a gyógyszeripar... Szerintem cserélj le mindenféle vegyszert, amit magadon használsz. Egy próbát megér.

Egyébként meg bőt aztán belgyógyász.

2010. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!