Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ilyen roh*dt...

Mitől vagyok ilyen roh*dt büdös és a szobám is?

Figyelt kérdés

Már teljesen elvagyok keseredve,egy nap 3 szor zuhanyzom.Reggel lezuhanyzok (utána izzadás elleni gyógyszertáros ecsetelő és dezodor,lábdezodor) és egy órával később már érzem magamon ezt a kellemetlen szagot.A szobámat ha kitakarítom jó illat van,de másnapra már nagyon büdös.Már odáig jutottam hogy kifestettem a szobát új bútorokat vettem,tusfürdőt,dezodort váltottam,de ugyan olyan büdös vagyok,és a szobám is.

Egy tiszta,ígényes lány vagyok,mégis büdös.Már tönkreteszi az életem,társaságba sem járok ez miatt.


Valaki hallott már ilyenről?Mit gondoltok?


19/L


2010. okt. 10. 14:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia

Ha panelban laksz akk érthető h miért van 1 eddig nem megszokott büdösség nálad is.

Ha kertesházról van szó akk lövésem sincs :S

18/F

2010. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem penészes a szobád? kaja darabok nincsenek? Esetleg vegyél párologtatót, vagy illatosítót, füstölőt tök jó illatok vannak eper vaníllia, Mossál fel öblítővel akkor jobb lesz az illat, Heverőd van? hányszor szoktál takarítani a szobádban? 17L
2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
1 hétben*
2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Nekem volt egy ismerősöm olyan büdös volt mint a szar, de ő nem tisztálkodott.Igénytelen volt, viszont ha te rendszeresen tisztálkodsz és tiszta mosott öblítő illatú ruhában vagy akkor lehet hogy a rögeszméd, hogy büdös vagy és úgymond beképzeled, hogy büdös vagy.Menj psichologushoz.Vagy ha esetleg drogozol( speed vagy vmi stimulálószer) az még előidézhet túlzott izzadást , ami büdös.Lehet hogy teljesen más eredetű a dolog nem kell lepontozni
2010. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát 3 naponta muszáj takarítanom,de sztem a testszagomtól van a szobámba is büdös:S
2010. okt. 10. 14:18
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem drogozok:)

Nem csak én érzem a szagot,többen is megjegyzik(ég a pofám) és ha bejön vmi barátnőm a szobába őkk is mondják (pedig rendszeresen szellőztetek):S

A szüleim is megszólták már,de ők se tudják mitől lehet:S

2010. okt. 10. 14:19
 7/26 A kérdező kommentje:
A szobám nem penészes,füstölőt és illatosgyertyát is használok.Nemrég vettem ilyen automatikus illatosítót,de még az sem segít....
2010. okt. 10. 14:21
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha tudják rólad h ápolt vagy akk értelmes ember érteni fog annyiból h: nem tudom mi az oka ennek pedig takarítok.

Ne zavartasd magad.

2010. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ágyneműt szoktad mosni? ha szőnyeg van, húzzál papucsot, és akkor nem szívja be a lábszagot, illetve a székre is tegyél valami párnát, és takarót. Körülbelül ezek azok amikkel érintkezhetsz, és átvehetik a szagot a szobádban rólad (ja és ha van kanapé, azt is terítsd le.)
2010. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Miket szoktál enni? Tojást ne egyél, mert az okozhat ilyet. Hagymát se. Fokhagymát se.


Csirkehusi rizzsel fűszerek nélkül, meg párolt káposzta, saláták majonéz nélkül, esetleg natur joghurttal kapros szósszal az jó, egyél ma azt.

2010. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!