Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vezétés közben (nyugodtan)...

Vezétés közben (nyugodtan) autózva megmértem párszor a pulzusom mert ásitozni kezdtem és 60-65 körüli lámpánál állva , de volt 57 is. Ez mennyire normális , kellene dokihoz menni ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális
2023. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel miért akarsz orvoshoz menni? Zavar hogy normális a pulzusod?
2023. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem alacsony ez egy kicsit ? Úgy értem régebben amikor sokat stresszeltem ilyen 80-90 között volt , aztán elmúlt a kiváltó ok és utána ennyi lett , de ennek ellenére jobban éreztem magam amikor magasabb volt mert kvázi jobban pörögtem.
2023. ápr. 21. 10:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor vot magas, most normális, hiszen már nem stresszelsz.
2023. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni,de minél alacsonyabb a pulzusod,annál jobb.

A sportólóké is ilyen.Persze egy bizonyos pontig.

2023. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana orvoshoz menni, mert a végén még pánikrohamod is lesz a bebeszélt dolgok miatt.
2023. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez normális. Azért érezted magad "jobban", mert pörögtél, de az nem egy hosszan tartható állapot. Egy idő után a szervezeted kimerül és utána jött volna a kiégés. Szóval inkább örülj, hogy ilyen vagy. Az ásítozással kapcsolatban meg, mikor voltál utoljára nagy laboron? (Feltételezem van annyi eszed, hogy ne pánikolj, ha azért ásítozol, mert előző este nem aludtál rendesen) Lehet vas hiány pl.
2023. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi , rendes vagy , rendben a laborom , az ásítozás 1.5 hónap alatt elmúlt , a pulzus maradt , hiányzik a stressz-a pörgés , lehet ez egészségesebb de az olyan 85-90% élet volt ez meg olyan 50-60 pont mint a pulzusom.
2023. jún. 4. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
8, Én örülnék ha cserélhetnék veled mert engem kikészít már az állandó pörgés a magas pulzusommal. Adott a pulzusszám mindenkinek, és nem mindegy hogy sokkal rövidebb az élet a szapora verések miatt vagy mivel lassabb a pulzus, tovább tart. Főleg irigyellek, hogy ráadásul vezetés közben ilyen értékeket produkálsz, inkább örülj neki de tényleg.
2023. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 megpróbálok , talán azért vezetés közben ilyen - mert a vezetés az egyetlen ami el tud lazítani , ki tud kapcsolni , semmi más , de egyébként is alacsony a pulzusom, 47- 52 körül ébredek , 39- 40- el alszok.
2023. jún. 5. 00:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!