Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 18 éves múltam,174 centi és...

18 éves múltam,174 centi és 60 kiló körül vagyok. Fogok még nőni?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha nem ez maradna a végleges méretem. Körülbelül 14-15 évesnek adhatom ki így hitelesen magamat.
2010. okt. 6. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez teljesen átlagos magasság, nem nagyon hinném, hogy nősz még, max 1-2 centit. De nem hinném.
2010. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hidd már azt, hogy a férfi csak 185 felett férfi !

Teljesen átlagos magasságod van, és ha nem öltözöl 14 évesnek, akkor nem fogsz annak kinézni.

Nem vagy magas, ez tény, de alacsony sem.

2010. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akárhogy is, így is én vagyok a legalacsonyabb az osztályban, meg gyakorlatilag bárhol, ahová megyek. Járok edzésre, ott a hetedikes edzéstársaim nagyobbak nálam. De szinte akárhova megyek, mindenhol azt látom, hogy 16 évesen már kigyúrt állatok, akik egy fejjel magasabbak nálam. Így most hogyan legyen önbizalmam?
2010. okt. 6. 20:01
 4/7 A kérdező kommentje:

"Pedig ez teljesen átlagos magasság"


Amúgy mindenki ezt írja, ha leírom, hogy 174 centi, és így leírva úgy is tűnik, mégis mikor odaállok egy kortársam mellé, szinte mindig kitűnik a méretkülönbség... legnyilvánvalóbbá ez akkor vált számomra, amikor elmentem Németországba cserediák-programra egy olyan osztályba, ahova nálam fiatalabbak jártak. Mindenki magasabb volt nálam, teljesen felnőttnek néztek ki... nem tom, mit esznek ezek. A lányok még inkább. Az a bajom ezzel, hogy egyszerűen én érzem magam nevetségesnek. Amikor kérdezték a koromat, azt hazudtam, hogy 16 vagyok...

2010. okt. 8. 21:03
 5/7 anonim válasza:

szia

szerintem már nem igazán fogsz nőni,de én ugy tudom, hogy minden ember 24 éves koráig fejlődik. van még időd.

2010. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hülye vagy!


146cm/16/L :P


Máris több, mint egy fejjel vagy nagyobb nálam. :D

2010. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kit érdekel? Lány lehet alacsonyabb. Azonkívül 16 évesen még simán nőhetsz. Lányoknál teljesen más a helyzet.
2010. okt. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!