Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Tapasztalat?

Mi bajom lehet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A kajára sokszor rá sem bírok nézni,de aztán hirtelen csak ennék,ha megettem utána már szédülök és hányingerem is van.Érdemes lenne kivizsgáltatni?21 éves vagyok.
2010. okt. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség?

(Ha nem az, akkor nagyon rossz minőségű kaja: cukros, lisztes, zsíros - az előbbi kettő vércukoringadozást okoz.)

2010. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kutyabajod sincs. Én is sokszor vagyok így. Az a baj, hogy nem AZ a kaja, amit szeretnél. Ilyenkor inkább egyél meg egy almát vagy joghurtot, vagy valami könnyebbet, akár többet is, igyál egy kis teát cukrosan-citromosan, azt jól van.
2010. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sőt van egy harmadik lehetőség is, amikor nem cukorbeteg vagy, mert ugyebár, akkor nincs inzulintermelés a szervezetben. Az én esetben, amikor ilyenek voltak a tünetek kiderült, hogy inzulin túltermelésem van, ami azt jelentette, hogy nem jutott a megtermelt inzulin a gyomorba és emiatt jött a falási roham, amikor bejutott, akkor pedig nem voltam éhes, mert előtte már jól laktam többször is, csak nem éreztem. Szóval van ilyen is. Az én esetemben egy nagyon komoly életmódváltás, ami a felesleges plusszok leadásával, rendszeres mozgással és egészségesebb életmód és egy kis gyógyszeres segítséggel normalizálódott.


Szóval, ha gondolod nem árt egy orvost felkeresni.

2010. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!