Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nagyon csend van, akkor...

Ha nagyon csend van, akkor valamilyen szinten normális a fülcsengés?

Figyelt kérdés
Ha nagyon csend van valahol, akkor cseng a fülem, és minnél nagyobb a csend, annál jobban hallom, de igy általánosságban, kint például nem hallom, csak egy szobában. Tavaj például volt fülcsengésem, azt mondják az covid után lehet, de nem tudom, hogy voltam-i covidos, de az már megszünt, azt hallottam nem csak akkor ha nagy volt a csend

2022. aug. 3. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
az egy nagyon súlyos betegséget jelent!
2022. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem cseng, akármilyen csend is van.
2022. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Gondolj bele. Ha zaj van nyilván más zajokat is hallasz, ezért kevésbé feltűnő a csengés. De attól még ugyanúgy cseng. Ha viszont csendben vagy jobban hallod.
2022. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Fülcsengést nagyon sok dolog okozhat. A veszélyes betegségektől kezdve, egy viszonylag ártalmatlan nyakcsigolya kopás is.

Covidra már annyi tünetet ráfogtak, hogy lassan a tyúkszem is a covid miatt nő majd ki a lábujjunkon...

Egyébként nem normális semmilyen "alap" fülcsengés.

2022. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy stressztől, talán valamilyen gyógyszertől, lehet hogy fülbetegségtől (ez mondjuk szerintem fájna), nyaki probléma, de lehet az is hogy idegi hallásvesztésed van esetleg vérkeringéssel van gond. Nagyon kicsi az esélye hogy agydaganatod van. Egyszerűen orvos kell hogy lásson.

Ha régen cseng akkor valószínű csengengeni fog egész életedben. Menj el fül-orr gégészetre Ez oda tartozik.

2022. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az idegi hallásvesztést a rossz hallásra gondoltam, az más. De előbb-utóbb sajnos a fülcsengéssel jön a rossz hallás is. Minél előbb menj vele orvoshoz.
2022. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet agydaganat tünete is. De most ezzel mit kezdjek? MRI-re kellene mennem?
2022. aug. 3. 18:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Audiologiara menj ( orr-ful-gegeszeti rendelesen belul) szokott lenni. Csinalnak hallasvizsgalatot stb.
2022. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Látod pont ez az higy kiragadsz 2 szót a 6 mondatból. Sokkal valószínűbb hogy stressz, hangos zene vagy gyógyszer esetleg a nyakad okozza.


Menj el a fül-orr gégészetre és ott eldontik hogy mi lesz. Ha esetleg csinálnak hallásvizsgálatot aminek rossz az eredménye akkor lehet higy elkuldenek CT-re. De csak úgy biztos nem fognak, pláne MR-re.

Miért kell a legrosszabbra gondolni?

2022. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Múlt héten valami belecsipett a szemembe, azóta olyan mintha becsipásodna néha, a jobb. Pislogás után homályosabban látok, de csak az olvasásnál, utánna ha kimosom, és érzem, hogy nincs benne semmi teljesen tisztán látok vele
2022. aug. 3. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!