Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szívdobogás érzés?

Erős szívdobogás érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintem én ilyet már éreztem 5-6-7 éve is már.

De van amikor fél évig sem érzek ilyet,s van hogy havi egyszer.

Nyugalmi állapotban van átlagba.. hogy olyan érzésem van mintha a szívem ugrana egyet, mintha kimozdulna a helyéről. 3-at dobban így kb. Így tudom csak körbe írni az érzést..

említettem már dokinak is, azt mondta a reflux is okozhat ilyet ( én refluxos vagyok. Gyógyszerrel kezelve).


Ami tény! Hogy egyáltalán nincs nyugodt életem.. stresszes, és nehéz. Pánikolást is előnyben részesítem sokszor.


Elmegyek orvoshoz (voltam már 24 órás vérnyomás mérésen, ekg-n többször, műtöttek is már többször nőgyógyászatilag) de félek. Félek mit mondanak… mitől lehet ez..

Néha az az érzésem van (vagyis úgymond ritkán, ha ilyen van) mintha csavarna egyet a szívem, mintha egy szivacsot kicsavarnak. Fura.. lehet hülye vagyok, de az biztos hogy ilyen érzés.


Esetleg olyan valaki akinek volt hasonló? Van valami nyugtató tanács? 29 éves,lány vagyok.



2022. máj. 12. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Köszi 🙂
2022. máj. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!