Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megvagyok hülve, mi a megoldás...

Megvagyok hülve, mi a megoldás? Mit vegyek, h nagyon hamar elmúljon?

Figyelt kérdés
Vettem már 2x is fervexet . paracetamolt , forro teakat iszok többet is naponta. De nem segít sajnos :( Valami gyors tanács??
2010. szept. 13. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Türelem. :) A paracetamol elvileg majd hat. Mást nem igen tehetsz, orcsepp, ha fáj a torkod, akkor Tantum Verde szopogatni. Ha tudsz, feküdj.

Ha fáj a torkod, forrót inni szigorúan tilos (tévhit!!!), hiszen ha valami gyulladt, az semmiképp nem szabad még forrázni. Langyosan idd. Ha nem fáj a torkod, akkor mindegy.

2010. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orrcsepp, bocsi
2010. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem fáj a torkom , de mikor bevan tuhadva az orrom , van amikor meg folyik.A hangomon hallatsyik jol h megvok hulve.
2010. szept. 13. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ezzel küzdök vasárnap óta:) én ezeket alkalmazom:

-kamillás gőzölés

-bioptron lámpa

-sok-sok zöld tea

-forró fürdők

-sok alvás

-C vitamin

-sok gyümölcs

ha agyon kúrálod magad, akkor is kell egy hét hogy meggyógyulj! szóval türelem, azt az egy hetet kibírod!

2010. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!