Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha nagyon-nagyo...

Mit csináljak, ha nagyon-nagyon ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Valaki tartozik, és nem akarja megadni, és olyan ideges vagyok, hogy iszonyú görcsben van a gyomrom és hányingerem van. Kegyetlenül érzem magam. A nyugtató nem segít, meg nem is szeretnék bevenni. Mit kell ilyenkor csinálni, hogy ne őrüljek meg az idegtől?
2008. dec. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ennyire nagy összegröl van szo?

Na mindegy ,menj el nàla személyesen,ne egyedül,és kérd meg mégegyszer hogy legyen szives megadni a pénzed.

Hàtha akkor megadja.

A màsik idegeskedéssel sokra nem mész.

Mit csinàlj?

Sétàlj,foglald le magad,halgass zenét, legsulyosabb esetben én rohamban kidobàlom a szekrényekböl az összes ruhàt a földre,és amikor ezt a kàoszt meglàtom,olyankor hirtelen lenyugszok,és kezdem öket rendbe tenni.

Nem érdemes nyugtatokat beszedned stb.

Most nekem is kijöt egy felszölitö csek,300 forintttal tartoztam,elfelejtkeztem még nyàron rola,most 25 000 forint a büntetésem:(((((((((((((((((

mit csinàljak?

Nem fogok nyugtatozni.

Majd csak helyre jönnek a dolgok.

Ha mäst nem te megtanulod,hogy kölcsön nem adsz senkinek,max. iràsos megegyezésben.

2008. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ne hagyd annyiban ezt a penz dolgot! Engemet is vertek mar at, ismerem a szitudat, es foleg karacsony elott, meg egyaltalan ez egy jellemtelen dolog! Mondd az illetonek, hogy valamennyit adjon meg belole. Reszletekben, ha egybe nem tudja odaadni.

De vannak verofiuk is, akiknek ha fizetsz, behajtjak rajta. Lehet, hogy ez sem lenne rossz otlet.

Amugy rendorseg, de ha nem tudod bizonyitani, akkor tenyleg maradnak a behajto fiuk, akik megremisztik az ismerosodet. Ne sajnald, o sem sajnal teged. Es elhiszed, hogy osszetudna szedni a penzt?

Lehet hogy ez az ismerosod vert at engemet is!

2008. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bizony nagy összegről van szó és számítottam rá nagyon így az ünnepek előtt. Természetesen van papír róla, de gyerekkorom óta ismerem az illetőt, ezért nem akarok balhézni vele még. Én sem akarok nyugtatózni, mert tiszta fejre van szükségem, csak a gyomrom már annyira kivan, hogy iszonyú. Nem megy a kaja és megy a hasam... Köszönöm a jótanácsot! És sajnálom a büntit, amit kaptál!
2008. dec. 16. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok:

Verö fiuk?

Felejtsd el!

A végén még te leszel feljelenteve.

Az hogy ne hagyd a pénzed,rendjén van,de ha te nem akarsz balhézni,akkor ugyse fogod visszakapni.

Mondom menj le zsemélyesen,és kérd meg mégegyszer,ha van annyi vér benne,biztos megadja,legalàbb egy részét.

Az elsö vvàlaszom szépen le lett pontozva,na nem a pontok érdekelnek,hanem az hogy miért nem jo amit irtam?

Igenis ha ideges vagy sétàlj a friss levegön,vagy foglald le magad,esetleg dühödet valamin le kell folytatni(inkàbb a ruhàsszekrény,mint egy pohàr készlet)

A hasmenésre van szén tabletta ,azt ajànlom,enni meg ha nem is tudsz mos,akkor csak igyàl meg valamit,de ne szenvedtesd magad!

És kelj utnak,menj le a pénzedért!

De ilyen verö fius dolgokat nem ajànlok.

2008. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!