Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ritkán éjszakázok, de problémá...

Ritkán éjszakázok, de problémán van vele. Hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán évente 2-3 alkalommal éjszakázom rendezvényeken, igazából ezek ilyen 13-14 órás dolgok de nem is ez a lényeg.

Amikor elér a hajnal (3-4-5 körül ) elkezdek remegni, és iszonyatosan fázni, igazából olyan szinten, hogy ki se tudok már lépni, az autóból, ott meg maxon pörgetem a fűtést, hogy ne fagyjak szarrá. Kint meg kB 20 fok van, szemeim teljesen rottyon lesznek később már sokkal jobbb, de ez egy kritikus idő.

Mivel tényleg csak pár alkalomról van szó évente (nyaranta) , így próbáltam előtte RedBullt, fekete teát, ISO italt,koffein kapszulát semmi nem segít.

Van erre valami javallat? :D


2022. febr. 2. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én aludni nem tudok. Mit meg nem adnék, hogy ne tudjak éjszakázni, és időben feküdjek keljel.
2022. febr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!