Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fáradtság miatt lehet? Nem...

A fáradtság miatt lehet? Nem vagyok túl jól.

Figyelt kérdés

3-napja kezdődött a középsuli és én a hétvégére, olyan fáradt lettem, hogy 12 órát aludtam. (általában csak 7-8-at szoktam). Fel is vagyok fázva egy kicsit!

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen fáradt?


2010. szept. 5. 14:03
 1/4 anonim válasza:
előfordulhat, önmagában az iskola+korán kelés :) + időjárás(ami mondjuk a felfázásra is magyarázatot adhat).
2010. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen..,most át kell állni a szervezetednek,a korai kelésre és kevesebb alvásra!Lehet most ez viselte meg kicsit a szervezeted,de próbálj kialakitani egy állandóságot,hogy pl. 11-kor lefekszel és reggel 6.30-kor felkelsz!Igy könnyebb lesz átállni a szervezetednek,mintha össze-vissza időpontban fekszel le aludni...
2010. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem igyál sok folyadékot pl.: meleg tea. Ami a legfontosabb: öltözz fel rendesen, este próbálj meg időben lefeküdni. Én 10.-es vagyok, és minden hétvégén szombaton kb. 11-ig szoktam aludni. Lehet, hogy izgulsz a suli miatt. Tudom könnyű mondani, de próbálj meg lazítani :) Jobbulást =D
2010. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül, de nem utósósorban ne feledkezzél meg a szervezeted immunitásáró! Éppen itt az ideje!
2010. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!