Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudom gyorsítani az...

Hogyan tudom gyorsítani az életvitelemet?

Figyelt kérdés
Nem olyan ötleteket szeretnék amik kiütnek és kábán kifekszek tőle. Olyan érdekelne amitől pörgősebben, gyorsabban tudnám végezni a dolgaimat és ébren tart addig amíg kell. (Ha nem túl legális akkor email címet szeretnék kérni a kapcsolatfelvétel céljából. Kiírni úgy lehet az email-t, hogy a @ után kiírod hogyha freemail-es vagy akkor csak annyit írsz, hogy f-es, ha gmail-es akkor g-s és így tovább. Köszönöm szépen.
2010. aug. 27. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy bármilyen serkentő szert szedsz, vagy szívsz, vagy iszol, ahhoz hamar hozzászoksz és később már nem fog használni semmit, egyre több kell.


Ezért megelégeled és majd le akarsz szokni róla, de akkor 2 hónapig olyan kába leszel, mint egy mosott rongy :)

Szóval valahol ez mindig kiüt :)


Szerintem próbálkozz csak energia italokkal, vagy kávéval.

2010. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolj sokat azt akkor friss leszel.
2010. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jelen! válasza:
extasy
2010. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napi szinten sportolok, nem ezzel van a baj. Nem baj ha később kába leszek nekem csak 4 hónapra kellene mégjobban felpörgetnem az életemet. Kioktatást többet nem kérek köszönöm. Tudom, hogy mire vállalkozok. Csak hatásos szerre lennék kíváncsi ami legális vagy nem legális(az sem baj)
2010. aug. 28. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj.
2010. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!