Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mennyire valószínű...

Szerintetek mennyire valószínű a lábujjtörés?

Figyelt kérdés
Szaladtam és véletlenül belerúgtam valamibe. A kislábujjam melletti lábujjamon érzek enyhe fájást, és mintha egy icipicit meg is dagadt volna, de lehet hogy csak beképzelem. Mennyire hamar törik egy lábujj? És mennyi idő alatt gyógyul? Aki volt hasonló helyzetben kérem írjon, hogy hogy történt, mennyire fájt stb.
2010. aug. 25. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű hogy eltört de persze biztosat csak a röntgen mutathat.Nekem volt hogy a nagylábujjammal belerúgtam a fotel sarkába. Nagyon megdagadt , lila volt és eléggé fájt . Elmentünk a sebészetre , megröntgenezték de nem volt eltörve.Nem csináltak semmit, borogatni kellett és pihentetni. 2 héten belül elmúlt.
2010. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem ugyanez történt ma, fel is akartam tenni egy kérdést. Mentem, és iszonyatosan belerúgtam a székbe, de megbicsaklott 2 lábujjam és nagyot reccsent, nagyon fájt. Aztán most ott tartok, hogy a nagylábujjam melletti ujjat alig tudom mozgatni, meg sántítok és most is, miközben ülök, nyilal és fáj. Be is van dagadva, meg el van görbülve, hát nagyon jó. Nincs kedvem elmenni orvoshoz, megpróbálom a borogatást:(
2010. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap 11:09-es vagyok. Ha ennyire fáj 23:56-os és el is görbült, feltétlenül menjél el orvoshoz!!!
2010. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!