Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székrekedésre vettem be...

Székrekedésre vettem be tegnap este egy Dulcolaxot. Még mindig görcsölök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éjjel hidegrázásos alhasi görcseim voltak. Kétszer szültem, bírom a fájdalmat amúgy is, de el is ájultam. Azóta egyfolytában görcsrohamaim vannak, NO-SPA fortét vettem be, valamennyit enyhített, de még mindig borzalmasan vagyok. Mit csináljak, hogy jobb legyen?
2010. aug. 20. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
nem ijesztgetni akarlak,de mi van, ha van valami komolyabb is mint székrekedés? Nem lehet,hogy vakbeleddel van baj?Vagy más? Én elmennék az ügyeletre,vagy inkább az ügyletes orvost hívnám ki! Ha mást nem is de ad szuriba egy fájdalomcsillapítót.Esetleg ha ezt nem,de próbáld ki a szilvalekvár tej kombinációt, de nekem a sima alma is be szokott jönni(mivel nem bírja a gyomrom).Jobbulást
2010. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Jó, hogy "beijesztettél"! A férjem kihívta a házi orvosunkat, aki meglátott (épp egy görcsroham közepén) és közölte, hogy akkor most azonnal mentő és kórház, mert nem normális, hogy 2 perc alatt úgy leizzadok a görcstől, hogy folyik a pólómból a víz, mintha lezuhanyoztam volna.

Szerencsére nem lett bélcsavarodásom, stb. Bélgyulladás + gyógyszerallergia. Még egyszer köszönöm! Ha akkor nem hozza a frászt a férjemre a válaszod, a doki szerint bélcsavarodás is lehetett volna belőle! KÖSZÖNÖM!!!!

2010. szept. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!