Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap álmos vagyok, és ha...

Egész nap álmos vagyok, és ha tehetem emellett alszok, ez mitől van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Keveset, vagy esetleg túl sokat alszol éjeszaka? Vashiány?
2021. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szedtem vasat, c vitamint, d vitamint is koffeint is, hát van hogy 4-5 órát van időm aludni van hogy 8-at van hogy több mint 10-et de mindig fáradt vagyok, az agyam sem fog csak aludnék. Pár hete van ez így és nem változik csak rosszabbodik.
2021. febr. 25. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Az alváshiány összegyűlik. Lehet, hogy neked napi 9 óra alvásra lenne szükséged, és már elég sok a deficited, szóval több hétig kéne napi 10-12 órákat aludnod, hogy utolérd magad. De persze szervi oka is lehet, szóval nem ártana tanácsot kérned a háziorvostól, lehet, hogy elküld valami kivizsgálásra.
2021. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Jól teszed. Jó éjt.
2021. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már csak a rendetlen alvásod miatt is könnyen megeshet ez, és a miatt is, hogy ahogy bizony írja a hármas is, az alváshiány felgyülemlik. Azt ajánlom, hogy rendszerezd be az alvásodat, legyen egy időpont, aminek mindig legalább a tájékán lefeküdsz aludni, és az is legyen meg, hogy kb. mennyit alszol. Egy alvási periódus általában másfél órás, ezért szerintem például a hét és fél óra ideális lenne. Nappal pedig ha álmos vagy vagy pedig ha nem, ne aludj, mert csak rontasz vele a helyzeten.
2021. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 22 vagyok, midig tudtam általában aludni, de 3 óra alvással is működtem. Lehet a bezártság és az emberi kapcsolatok hiánya kezd beütni?
2021. febr. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!