Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a hátam. Mit...

Nagyon fáj a hátam. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Iszonyúan fáj a hátam, derekam. Olyan, mint amikor nem roppan ki a hátam, de sokkal rosszabb. Délután emeltem egy dinnyét, azóta nem tudok rendesen kiegyenesedni. Vannak itthon mindenféle krémek, de azt sem tudom, melyik lenne jó rá, vagy milyet kéne venni... Köszi a segítséget előre is!

16L


2010. aug. 14. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le valami keményebb ágyra, vagy a földre egy paplanra.
2010. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Masszíroztasd meg vagy feküdj le egy negyed órára a földre,háton fekvésben ,természetesen.Így,a földön fekve csinálhatsz néhány egyszerűbb tornagyakorlatot is.Rajtam ez szokott segíteni,ha fáj a hátam,derekam.
2010. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltaren, Diclofenac, Fastum, de ha nincs fájdalomcsillapító tablettát is bevehetsz.
2010. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltaren és Fastum is van. Bekenem és lefekszem. Köszönk minden segítséget! Remélem jobb lesz =)
2010. aug. 14. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha módodban áll, keress egy jó gyógymasszőrt, pl.

[link] stb.

2010. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ajánlok egy jó pszichiátert...


leggyakrabban ilyen idős korban pszichoszomatikus betegségektől van


puszí

2010. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok. A barátom megmasszírozta, meg lekente Voltarennel, és most egészen jó. A dinnye miatt lehet, utána fájdult meg, de mivel dinnyésnél fogok dolgozni, fájni is fog egy darabig..
2010. aug. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!