Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha hiába zabálok, nem tudok...

Néha hiába zabálok, nem tudok jóllakni. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Vannak olyan időszakok, amikor hiába eszem akármennyit. Fizikailag tele vagyok, feszül a gyomrom, de a kellemes, megnyugató jóllakottság-érzés helyett mardosó éhséget érzek. És ez akár napokig eltarthat, aztán megint rendben vagyok egy ideig. Amúgy lassú evő vagyok, körülöttem már mindenki (még a 8 éves fiam is) végez, amikor én még mindig csak alig több, mint a fele ételt ettem a meg.


Mitől lehet ez? Mással is van ilyen?


2010. aug. 12. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Távgyógyászatban jó vagyok! :D Ez vagy szervi vagy pszichés probléma :D de szerintem inkább az utóbbi! Gondolkozz el, hogy minden rendben van-e az életeden... Ha úgy érzed, hogy igen, menj pszichológushoz, mert akkor fogalmad sincs a saját magad problémáiról. Ha nincs minden rendben, akkor meg főleg.
2010. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy probléma is lehet, keresd fel a háziorvosod
2010. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy lehet, hogy sok a savad. Nem?
2010. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, miket eszel. Szar minőségű kajától is lehet, vagy rossz összetételűtől.
2010. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!