Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vérzik az orra naponta...

Miért vérzik az orra naponta akár 5x is?

Figyelt kérdés

Barátom 25 éves,és 2 hete egyfolytában napi min.3-4x vérzik az orra.Van amikor csak éppen, de olyan is, hogy folyik vagy negyed órán keresztül.

Mi lehet a baja?Fül-orr gégészetre nem tudunk menni, mert SZABADSÁGON vannak...


2010. aug. 9. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
magas a vérnyomása
2010. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem magas, mert 1 héten keresztül mértük reggel, délben, este.És normális volt.:)
2010. aug. 9. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Mérjétek meg a vérnyomását, nagyobb a valószínűsége a magas vérnyomásnak, de lehet egy ér is ,amit majd ki kell égetni az orrában. Háziorvos első körben, mert ha a vérnyomása magas, gyorsan gyógyszer kell. Azért vérzik az orra, mert a szervezete így tudja megelőzni az agyvérzést. Ha nem folyna ki az orrán a vér, akkor az agyában lenne túlnyomás és ott pattanna el egy ér.
2010. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem magas a vérnyomásom, mégis volt(ak)olyan időszakok amikor akár napi szinten is vérzett az orrom.

Talán száraz a levegő..gyengék az erek az orrában.jegeljétek.

A lényeg az, hogy hagyjátok, hogy mindig kifollyon neki az összes vér belőle.Ne hajtsa hátra, a torkára megy.Előre kell hajtani.

Én így szoktam csinálni.

2010. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondani, hogy viszket az orra,száraznak érzi.Köszönöm a gyors válaszokat!!
2010. aug. 9. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy legalább ügyelet ne legyen az fül-orr-gégészeten. Valószinü, hogy a hajszálerek megpattannak az orrában, és ezeket el kéne égetni. Rosszabbul hangzik, mint amilyen valójában.
2010. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+ elötte a házidoki egy véralvadást nézzessen már meg a laborban..amúgy mindenhol van ügyelet,olyan nincs,hogy nincs 1 orvos se.Felváltva járnak szabadságra olyan nincs hogy mind elment!!!
2010. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen ügyeletre mehetnénk,de azzal sokra megyünk hogy csak megnézi...,mert ez nem az ő területe.Receptet sem írhat fel,semmi.Felhívtuk, és ott mondták,h várjuk meg még visszajönnek a szabiról.Ennyit a karcagi korházról.

Sztem átmegyünk Szolnokra, csak gondoltam feltetszek itt egy kérdést,h mégis mi van... :)

2010. aug. 9. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
hemofília?
2010. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!