Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli vagy akár napközben...

Reggeli vagy akár napközben mosakodáskor/fogmosáskor ti is kitisztítjátok a torkotokat?? Azaz addig krákog tok vagy köhögtök míg fel nem jön valami??

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, nincs mit krágoknom. De ettől függetlenül, nincs rá szabály, ha te érzed hogy van ott valami, akkor csináld, semmi gond.
2020. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A párom csinálja. Nem beteg, azt mondja hogy neki gyerek kora óta természetes. Náluk állítólag mindenki így csinálja


Nekem fura és pl zavaró kicsit.


Ha mondjuk nyaralni vagy közösségbe megyünk.

2020. szept. 18. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok hurutos, akkor minek krákogni, minek tisztítani a torkot? Agyrém. Ki lehetne tisztítani gargalizálással is, mondjuk egy kis sós vizessel, de szerintem ez csak egy rossz családi szokás.
2020. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem akar jönni, akkor ott kínlódik 37 percet, hogy már produkáljon valamit?
2020. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit nem, de hosszú perceket, ha másnem ilyen sűrű nyál jön fel neki.
2020. szept. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!